ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

У ГУР показали віртуозну ліквідацію росіян спецпідрозділом "КАБУЛ 9"

Відео 17:05 - 13 березня 2024

На відео ― результати успішного вогневого ураження 2 вантажних автомобілів та баггі росіян

У ГУР розповіли подробиці про нову атаку по росіянах / Фото: dnepr.express

У ГУР розповіли подробиці про нову атаку по росіянах / Фото: dnepr.express

Головне управління розвідки Міністерства оборони України опублікувало 13 березня відео знищення російських окупантів у Запорізькій області.

Деталі

На ньому зображена успішна робота спеціального підрозділу ГУР "КАБУЛ 9". Військовослужбовці виявили окупантів і атакували їх із застосуванням ударних безпілотників.

У результаті атаки по загарбниках було уражено дві російські вантажівки та баггі ворога. Також захисники вдарили по стартовій позиції, з якої ворожі оператори запускали FPV-дрони.

Втрати противника уточнюються

У ГУР підкреслили, що спецпідрозділ з'явився на початку повномасштабної атаки росіян.

Його сформували ветерани українських спецслужб та ЗСУ за сприяння та участі начальника ГУР МО України Кирила Буданова

Військовослужбовці брали участь у бойових діях за українську столицю в Гостомелі та воювали на Броварському напрямку.

Мінометні розрахунки та снайперські групи підрозділу української воєнної розвідки також працювали під час оборони Бахмута

Нагадаємо, у таборі для українських біженців у Берліні сталася масштабна пожежа.

Джерело: t.me/DIUkraine

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин