ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Генштаб спростував фейк про смерть 108 бійців на Авдіївському напрямку

Війна в Україні 08:24 - 26 грудня 2023

У своїй публікації політолог стверджував, що 108 захисників нібито сіли в автобус і після цього загинули

У Генштабі назвали фейком інформацію про смерть 108 бійців / Фото: Генштаб

У Генштабі назвали фейком інформацію про смерть 108 бійців / Фото: Генштаб

У Facebook з'явилася публікація українського політолога Віталія Бала, в якій він розповідає історію загиблих 108 захисників. Ті нібито збиралися вирушити на свята до рідних, але загинули.

Деталі

Інформація швидко поширилася соціальною мережею, а публікація набрала чимало лайків і репостів від підписників і небайдужих громадян. Однак вона виявилася фейком.

Як повідомили в Генеральному штабі України, інформація про нібито загиблих 108 військовослужбовців на Авдіївському напрямку, є неправдивою.

Дотримуйтесь інформаційної гігієни - перевіряйте інформацію перед оприлюдненням!

У своїй публікації Бала стверджує, ніби одна з бригад вирішила дати захисникам і захисникам можливість зустріти різдвяні свята в домашніх умовах.

Військовослужбовців нібито відпустили на тиждень додому, але поїхали тільки ті, хто витягнув жереб. За словами політолога, вони сіли в автобуси, але до пункту призначення вже не доїхали.

Раніше в ЦПД розвінчали чергову брехню ворога. Ми дізнались, що придумали пропагандисти цього разу.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин