ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Умєров, Залужний і Шаптала відвідали позиції Сил оборони в районі Куп'янська

Війна в Україні 11:20 - 10 січня 2024

Успіхів у російських окупантів на цьому напрямку немає, і їм не сподобаються рішення, які ближчим часом будуть ухвалені українськи командуванням

Умєров, Залужний і Шаптала відвідали позиції Сил оборони в районі Куп'янська

Умєров, Залужний і Шаптала відвідали позиції в районі Куп'янська/Фото: ministry_of_defense_ua

Міністр оборони Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем Збройних Сил України генералом Валерієм Залужним та начальником Генерального штабу генерал-лейтенантом Сергієм Шапталою відвідали позиції Сил оборони в районі Куп'янська. Про це повідомило Міністерство оборони України.

Деталі

Генерал-полковник Олександр Сирський ознайомив Залужного, Умєрова та Шапталу із ситуацією навколо Куп'янська, де українські воїни відбивають постійні спроби ворога атакувати. Успіхів у російських окупантів на цьому напрямку немає.

Повідомляється, що Залужний та Умєров обговорили ситуацію та майбутні рішення щодо протидії російським атакам.

Мав честь зустрітися з командирами підрозділів, які воюють на цьому напрямку зараз. Доповіли про ситуацію, поточні виклики. Рішення будуть ухвалені найближчим часом – ворогу не сподобається, – зазначив Умєров.

Нагадаємо, що ЗСУ посилюють системи зв'язку на півночі країни.

Джерело: Міноборони

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин