Під Авдіївкою ситуація стабілізувалася, але ворог має локальні успіхи
Захисники розгромили 7 російських танків і стільки ж ББМ

Українські військові ліквідували 393 росіянина. Фото: Генштаб ЗСУ
В операційній зоні ОСУВ “Таврія” росіяни за минулу добу завдали 14 авіаударів, вчинили 43 бойові зіткнення, 950 обстрілів та 90 ударів дронами-камікадзе. Про ситуацію на цьому напрямку повідомив командувач Оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" генерал Олександр Тарнавський.
- ОСУВ "Таврія": немає підстав говорити, що ворог захопив Бердичі, Орлівку та Тоненьке на Авдіївському
Він зазначив, що противник здійснив одразу 9 скидів з БпЛА боєприпасів із хімічною речовиною, що є порушенням Конвенції про заборону розробки, виробництва, накопичення, застосування хімічної зброї. Обстановка залишається складною, проте контрольованою. На Авдіївському напрямку вона стабілізується.
Він назвав успіхи наших воїнів у цифрах за минулу добу.
Наші війська продовжують ведення оборонної операції. Загальні втрати росіян за добу становлять: у живій силі - 393 особи (вбитими і пораненими), в озброєнні та військовій техніці - 37 одиниць, крім БпЛА. Зокрема, це 7 танків, 7 ББМ, 7 артилерійських систем та мінометів, 15 автомобілів та 1 одиниця спецтехніки. Нейтралізовано або збито 38 БпЛА різних типів. Сили оборони України знищили також бліндаж і ще 3 важливі об’єкти противника.
Раніше ми повідомляли, що за добу захисники ліквідували більше тисячі військових рф.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!