На Сумщині встановили додаткові тимчасові обмеження особливого режиму
Обмеження діятимуть до завершення дії правового режиму воєнного стану

На Сумщині встановили обмеження особливого режиму/Фото: mistosumy
У період з 22 квітня 2024 року до завершення дії правового режиму воєнного стану на території сумської області встановлені додаткові тимчасові обмеження особливого режиму. Про це повідомила пресслужба Сумської ОВА.
Деталі
Згідно з наказом, заборонено вільний в’їзд (допуск), перебування, проживання, пересування осіб і провадження робіт, не пов’язаних із будівництвом, облаштуванням та утриманням інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, огорож, прикордонних знаків, прикордонних просік, комунікацій, проведенням аварійних, рятувальних робіт, наданням екстреної медичної допомоги, реагуванням на правопорушення, їх попередженням, розкриттям та розслідуванням, проведенням погоджених робіт на землях сільськогосподарського призначення у межах пʼятикілометрової зони від державного кордону України поза межами населених пунктів у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Сіверськ".
Заборонені також роботи, не повʼязані з виконанням завдань у ході підготовки та ведення операцій (бойових дій) та охорони державного кордону.
Також не дозволена сівба високорослих сільськогосподарських культур, догляд за ними та збирання врожаю таких культур на відстані 500 метрів навколо фортифікаційних споруд на території Сумської області, повідомляють в ОВА.
Нагадаємо, що у Раді обрали нові назви для Сєвєродонецька, Ватутіного та Краснограда.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!