ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Будь-які переговорні формати з росією неможливі — Михайло Подоляк

Війна в Україні 17:20 - 13 травня 2024

Так радник Офісу президента прокоментував останні перестановки в російському керівництві

Будь-які переговорні формати з росією неможливі — Михайло Подоляк

Фото: ОПУ

Радник Офісу президента України Михайло Подоляк прокоментував останні перестановки в російському керівництві і заявив, що будь-які переговорні формати з Росією неможливі. Він також зазначив, що зміни в російському керівництві пов’язані з остаточним переходом ворожої країни до воєнного "комунізму" (тотальна мілітаризація економіки і перебудова систем постачання армії) для ресурсного забезпечення "нескінченної війни".

Деталі

Подоляк зазначив, що росія остаточно самоізолюється й намагатиметься масштабувати війну, розширити її формати, паралельно переналаштовуючи економіку на функціонування в гостро/дефіцитних форматах, які так чи інакше здатні забезпечувати різке нарощування мілітарного складника. За його словами, у будь-якому разі немає жодних варіантів, що росія повернеться до адекватної участі в глобальних процесах, і тому будь-які переговорні формати неможливі.

Раніше ми писали про те, що Пентагон вжив заходів, щоб російські військові не могли використовувати Starlink на полі бою.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин