ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

У Харкові росіяни вбили дитину прямо на дитячому майданчику: кількість жертв зросла. ОНОВЛЕНО

Війна в Україні 17:34 - 30 серпня 2024

Унаслідок авіаударів, завданих російськими військами по Харкову в п'ятницю вдень, є загиблі й постраждалі

У Харкові росіяни вбили дитину прямо на дитячому майданчику

росіяни обстріляли Харків/Фото: Getty Images

Російські війська завдали авіаударів по Харкову, один із них припав на цивільну інфраструктуру в центральній частині міста, повідомив міський голова Ігор Терехов.

Деталі

Мер міста попередив про можливі повторні пуски КАБів.

Згодом стало відомо, що унаслідок авіаударів, завданих російськими військами по Харкову в п'ятницю вдень, є загиблі й постраждалі.

У Немишлянському районі окупанти вбили дитину прямо на дитячому майданчику. Дівчинку. Ще мінімум троє людей у цьому районі поранені. Вже відомо про трьох загиблих у багатоповерхівці в Індустріальному районі, – написав Терехов у телеграм-каналі

ОНОВЛЕНО 17:34. ❗️На жаль, кількість загиблих зросла до пʼяти людей. Водночас мер міста Терехов повідомив про 28 поранених.

На терористичний обстріл міста відреагував президент Володимир Зеленський.

Цей удар – російської керованої авіабомби. Удар, якого не було б, якби в наших Сил оборони була здатність знищувати російську військову авіацію там, де вона базується. Нам потрібні сильні рішення партнерів, щоб зупинити цей терор. Це абсолютно справедлива потреба. І немає жодної раціональної причини обмежувати Україну в захисті. Нам потрібні далекобійні можливості. Нам потрібне виконання домовленостей щодо ППО для України. Це порятунок життів, – написав глава держави

Раніше ми писали: Прямі влучання у триповерхівку, адмінбудівлю і крамницю: рашисти атакували Курахово

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин