У Львові вже 7 загиблих. Троє з них — діти. ОНОВЛЕНО
Інформація про кількість загиблих оновлюється щохвилини

У Львові зросла кількість загиблих
Мер Андрій Садовий розповів деталі удару по Львову. Станом на зараз відомо вже про 7 загиблих, серед них – троє дітей.
Деталі
Поранено більше 35 людей, більше 50 будинків у центрі міста було пошкоджено. Також пошкоджено 2 медичних заклади та 2 школи.
Уже четверо людей ми втратили внаслідок цієї атаки. Кількість постраждалих зросла до 38. Чорний день для нашої області, – зазначив голова ОВА
На чергову терористичну атаку рф відреагував президент Володимир Зеленський.
Кожен наш партнер у світі, який допомагає Україні з ППО, є справжнім захисником життя. І кожен, хто переконує партнерів дати Україні більше далекобійності, щоб відповідати на терор справедливо, працює для недопущення саме таких російських терористичних ударів по українських містах. Терор потрібно зупинити, – написав він





Нагадаємо, що унаслідок ворожого обстрілу у Львові пошкоджені житлові будинки. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!