ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Річниця злочини росії: ракетний удар по мирному ринку в Костянтинівці

Війна в Україні 13:20 - 06 вересня 2024

Загинули 17 людей, серед яких дитина, десятки поранено

Річниця злочини росії: ракетний удар по мирному ринку в Костянтинівці

Річниця злочину росії / Фото: Омбудсман Лубінець Дмитро

6 вересня 2023 року російські окупанти вкотре продемонстрували свою жорстокість, завдавши масованого ракетного удару по мирному ринку в місті Костянтинівка Донецької області.

Деталі

Внаслідок цього цинічного злочину загинули 17 мирних жителів, серед яких була дитина. Ще 36 людей отримали поранення різного ступеню тяжкості. Російські ракети знищили торговельні ряди, пошкодили житлові будинки та іншу інфраструктуру.

Цей злочинний акт є черговим доказом того, що росія веде проти України геноцидну війну, цілеспрямовано вбиваючи цивільне населення. Атаки на цивільні об'єкти, такі як ринки, школи, лікарні, є грубим порушенням міжнародного гуманітарного права і мають бути кваліфіковані як воєнні злочини.

Вся цивілізована спільнота має засудити цей злочин і вимагати від росії притягнення до відповідальності всіх причетних до нього осіб. Україна продовжуватиме боротися за справедливість і покарання всіх винних у скоєних злочинах.

Байден оголосить про новий пакет для безпеки України на $250 млн – Остін.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин