росіяни перейшли до оборони на Харківському напрямку — бригада "Хартія"
Для підкріплення росіяни перекидають "вагнерівців" та колишніх в'язнів

росіяни перейшли до оборони на Харківському напрямку/Фото: rbc
російські війська перейшли до оборони на Харківському напрямку. Фіксується перекидання нових сил для підкріплення. Про це повідомляє оперативно-тактичне угрупування "Харків".
Деталі
Повідомляється, що для підкріплення росіяни перекидають "вагнерівців" та колишніх в'язнів.
Як заявив штаб-сержант служби зв'язків із громадськістю 13-ї бригади оперативного призначення "Хартія" (Національна гвардія) Кирило Дучко, окупанти проводять перегрупування.
Тобто ті підрозділи рф, які стояли перед нами з травня, вони — небоєздатні. І їм дають підкріплення з "Вагнера" та колишніх в'язнів. Ми бачимо перегрупування та підкріплення. Ми розуміємо всі ризики, зважуємо всі "за" та проти" і готові дати відсіч будь-якої хвилини, — зазначив він.

Нагадаємо, що загарбники перейшли річку на заході Вугледару і можуть взяти місто в кліщі — доброволець "Айдар".
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!