ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

росіяни вкотре завдали удару по території України, серед постраждалих - діти

Війна в Україні 10:20 - 26 вересня 2024

Ворог атакував Київщину, Донеччину, Харківщину, Сумщину та Івано-Франківщину

Збито 66 ударних БПЛА та 4 керовані авіаційні ракети

Збито 66 ударних БПЛА та 4 керовані авіаційні ракети

Цієї ночі росіяни вкотре завдали удару по території України, серед постраждалих - діти.

Деталі

У Запоріжжі внаслідок ударів авіабомбами травм дістали щонайменше 8 людей, серед них - 1 дитина. Зруйновано та пошкоджено 12 будинків, зокрема багатоквартирний. Рятувальники ДСНС провели пошукові та аварійно-рятувальні роботи, евакуювали 18 людей.

Двічі ворог обстріляв Херсонщину. Внаслідок авіаудару постраждали 2 людей, яких рятувальники деблокували з-під завалів.

Вранці внаслідок падіння уламків БПЛА у Києві пошкоджень зазнали 4 багатоквартирні будинки та 20 автомобілів, сталася розгерметизація газової труби. Двоє людей постраждали: чоловік отримав поранення, у його дитини гостра реакція на стрес.

В Одеському районі внаслідок ракетного удару загинула жінка. Пошкоджені будівлі та автомобілі.

Також ворог атакував Київщину, Донеччину, Харківщину, Сумщину та Івано-Франківщину. На щастя, у цих регіонах минулося без потерпілих.

Ворог здійснив 3,5 тисячі обстрілів позицій наших військ та втратив 1400 загарбників – Генштаб.

Джерело: Klymenko_MVS

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин