ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Ворог атакував КАБом цивільне підприємство Харківщини: є постраждалі

Війна в Україні 22:12 - 31 жовтня 2024

В Полтаві рятувальники дістали двох людей з палаючого будинку

Один із ворожих КАБів влучив у Дергачах/Фото: Олег Синєгубов

Один із ворожих КАБів влучив у Дергачах/Фото: Олег Синєгубов

Ввечері у четвер 31 жовтня в Одесі, Полтаві та на Харківщині пролунали вибухи. За попередніми даними відомо, що ворог вдарив КАБом по цивільному підприємстві Харківщини, в Одесі виникла пожежа в наслідок падіння уламків ракети.

Деталі

Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що один із КАБів влучив у Дергачах. За попередніми даними, виникла пожежа. Профільні служби виїхали на огляд.

У Дергачах є влучання КАБа у цивільне підриємство. Троє людей отримали гострі реакції на стрес. Медики Обласного центру екстренки надали допомогу на місці.

Ще одне влучання КАБа фіксують на околицях міста Харків. Деталі зʼясовуються.

росіяни кілька разів атакували Полтавську громаду. Голова ОВА Філіп Пронін повідомив, що ворожими безпілотниками завдали ударів по цивільній інфраструктурі.

У результаті пошкоджено 3 житлових будинки та господарчу споруду. Врятовано двох людей. Рятувальники дістали їх з палаючого будинку. На щастя, обійшлося без загиблих.

Наслідки атаки Полтави/Фото: Філіп Пронін
Наслідки атаки Полтави/Фото: Філіп Пронін

У соцмережах шириться інформація про пожежу в Одесі внаслідок падіння уламків ракети. Офіційної інформації від ОВА не було.

Внаслідок ворожого авіаудару, здійсненого 30 жовтня по житловому будинку в Харкові, кількість загиблих зросла до трьох осіб. Як повідомила Харківська обласна прокуратура, двоє з трьох загиблих — це діти, віком 12 і 15 років.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин