ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

У Кривому Розі оголошено жалобу за загиблою жінкою та трьома дітьми внаслідок ворожого обстрілу

Війна в Україні 10:42 - 13 листопада 2024

Окупанти продовжують терор мирних жителів

У Кривому Розі оголошено жалобу за загиблою жінкою та трьома дітьми внаслідок ворожого обстрілу

У Кривому Розі оголошено день жалоби/Фото: ДСНС

У Кривому Розі в середу, 13 листопада, оголошено жалобу за загиблими внаслідок обстрілу напередодні жінкою і трьома дітьми. Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Деталі

Сьогодні в Кривому Розі — День жалоби. За тими, кого вбили росіяни, атакувавши місто напередодні. Обірвали 4 життя — мами і трьох її дітей. Вічна пам'ять... Схиляємо голови... Співчуття рідним загиблих, — написав він.

Тим часом як зазначає Лисак, окупанти продовжують терор мирних. Страждала Нікопольщина. По ній агресор увечері та вже зранку цілив тричі. Спочатку дроном-камікадзе по Марганецькій громаді. Пізніше обстріляв із РСЗВ "Град" та артилерії по Нікополю.

Через ворожі обстріли пошкоджено кілька підприємств. Ніхто не постраждав.

Раніше ми писали: У Кривому Розі рятувальну операцію завершено: з-під завалів будинку деблокували тіло третьої дитини.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин