ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Зеленський провів наради щодо пунктів Плану стійкості

Війна в Україні 15:06 - 14 листопада 2024

Стратегічна мета - досягти такого рівня співпраці з партнерами, щоб в Україні могли виробляти системи ППО

Ворог намагається розширити наступальні дії, зокрема, на куп'янському напрямку

Ворог намагається розширити наступальні дії, зокрема, на куп'янському напрямку

Україна веде активну роботу з підготовки пунктів внутрішнього Плану стійкості, у середу відбулися наради з урядовцями, керівниками державних компаній, відповідальними в Офісі президента за напрямами, секретарем РНБО Олександром Литвиненком, повідомив президент України Володимир Зеленський.

Деталі

...Активно працюємо за пунктами внутрішнього Плану стійкості України - Плану, який наповнить внутрішньою силою все те, що ми представили партнерам у Плані перемоги. Сьогодні були наради з урядовцями, керівниками державних компаній, а також відповідальними в Офісі Президента за напрямами, секретарем Ради національної безпеки і оборони. Включаємо в документ і те, що пропонували громадські організації, - повідомив Зеленський у відеозверненні в середу ввечері.

За словами президента, такі обговорення надалі триватимуть з усіма, чия експертиза може підтримати державу.

...Потрібен детальний, доктринальний підхід. Щоб наша держава зараз вистояла. І треба дотиснути Росію до чесного миру. Обов'язково всі внутрішні сили консолідуємо, - наголосив Зеленський.

Українська сторона працює, щоб збільшити поставки від партнерів щодо ракет і протиповітряної оборони, стратегічна мета - досягти такого рівня практичної співпраці, щоб в Україні могли виробляти системи ППО.

...Зараз працюємо, щоб додатково збільшити поставки від партнерів - і щодо ракет, і щодо комплексів захисту, і щодо всього, що необхідно для посилення наших мобільних вогневих груп. Стратегічна мета - досягти й такого практичного рівня співпраці з партнерами, щоб ми тут, в Україні, могли виробляти необхідні для нас системи протиповітряної оборони та протиракети, - сказав Зеленський.

Президент подякував усім воїнам ППО, які захищають українське небо кожної ночі та кожного дня від ворожих "шахедів" і ракет.

...Сьогодні вранці збили російську балістику. Це вагомо. Кожен такий успіх - це порятунок життів наших людей. Україна вдячна всім нашим партнерам, які допомагають протиракетами та системами захисту неба, - наголосив Зеленський.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський доповів про ситуацію на фронті, зокрема, про спроби ворога розширити наступальні дії.

...Була доповідь Головкома Сирського: фронт, і найбільше уваги - Донецькій області. Також - спробам окупанта розширити наступальні дії, зокрема це куп'янський напрямок; я вдячний усім нашим підрозділам за стійкість, - сказав Зеленський.

Переведення між підрозділами Нацгвардії та Держприкордонслужби: президент дав доручення.

Джерело: V_Zelenskiy_official

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин