Ердоган має свій план із "заморожування" війни в Україні: його представлять на саміті G20
Bloomberg публікує інформацію зі своїх джерел

Фото: pexels
Видання Bloomberg повідомляє, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган планує долучиться до обговорення планів врегулювання війни в Україні. Він представить своє бачення можливого рішення, коли лідери Групи 20 зустрінуться у Ріо-де-Жанейро в понеділок.
Деталі
На базі інформації зі своїх джерел видання повідомляє, що на відміну від плану президента України Володимира Зеленського, що ґрунтується на отриманні чіткого шляху до членства в НАТО і гарантії безпеки для захисту до вступу, план Ердогана пропонує відкласти обговорення вступу до альянсу щонайменше на 10 років як поступку путіну.
Турецька пропозиція передбачає створення демілітаризованої зони на Донбасі, в регіонах, окупованих рф з 2014 року. Ердоган запропонує розмістити там міжнародні війська як додаткову гарантію. Окрім того, за його планом, Україна буде забезпечена військовими поставками як компенсацією за згоду залишитися поза НАТО.
Раніше ми писали про те, що солдати, чиї неповнорідні родичі загинули на війні, зможуть демобілізуватися.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!