ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Головком оцінив найбільший наступ окупантів: що відомо про ситуацію під Покровськом

Війна в Україні 16:54 - 27 червня 2025

Противник не полишає спроб пробитися до адміністративної межі Донеччини

Головком оцінив найбільший наступ окупантів: що відомо про ситуацію під Покровськом

Головком оцінив найбільший наступ окупантів: що відомо про ситуацію під Покровськом/Фото: СИРСЬКИЙ

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський відвідав Покровський напрямок, де росіяни створили угрупування в 111 тис осіб. Він зазначив, що росіяни продовжують намагатися дійти до адміністративної межі Донецької області.

Деталі

Олександр Сирський зазначив, що на цьому напрямку росіяни створювали найбільш чисельне угруповання. Особливо активно диверсійно-штурмові групи росіян накочувалися тут два тижні тому. Але всі вони були знищені чи знешкоджені, а рештки відкинуті далі від адмінмежі. За його словами, ситуація під контролем.

За словами Сирського, наступ армії рф на цьому напрямку має насамперед демонстраційну мету. Таким чином, росіяни хочуть досягнути психологічного ефекту.

Головнокомандувач зазначив, що вивчив у деталях оперативну обстановку, з’ясував всі проблемні моменти. Також він віддав розпорядження, необхідні для ефективного виконання оборонних задач.

Раніше ми писали про те, що керівник ЦПД РНБО розповів про воєнні тренди майбутнього.

Джерело: СИРСЬКИЙ

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин