ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Атака "шахедами" 31 березня: ворог вдарив 131-м ударним БпЛА по Україні

Війна в Україні 09:35 - 31 березня 2025

Через обстріл постраждали кілька областей

Фото: news.liga.net

Фото: news.liga.net

Окупаційні війська не припиняють обстрілювати Україну, попри нібито досягнуті раніше домовленості про “перемир'я” і тимчасове припинення атак.

Деталі

Як повідомили 31 березня Повітряні сили ЗСУ, ворог укотре запустив понад сотню ударних безпілотників.

Атака супроводжувалася й ударами балістичними ракетами.

У ніч на 31 березня 2025 року (із 20.00 30 березня) противник атакував двома балістичними ракетами Іскандер-М із Курської обл. — рф., 131-м ударним БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Міллерово, Курськ, Брянськ, Орел, Приморсько-Ахтарськ – рф

Напад відбивали не тільки підрозділи радіоелектронної боротьби та ракетні війська, а й мобільні групи, які успішно полювали за БпЛА противника.

Військові підтверджують, що збити вдалося 57 таких безпілотників. Їх знищили в північній, центральній та східній частині країни.

45 ворожих безпілотників-імітаторів — локаційно втрачені (без негативних наслідків). Внаслідок російської атаки постраждали Сумщина, Донеччина, Харківщина, Київщина та Житомирщина

Також нагадуємо, росіяни знову атакували Харків «Шахедами».

Джерело: t.me/kpszsu

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин