У розвідці назвали країни, які допомагають росії у війні проти України
Росія зверталася за допомогою не лише до Ірану

Стало відомо, які країни допомагають рф/Фото: скрін відео
Окрім Ірану, росії допомагали у веденні війни Китай та Північна Корея. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький в інтерв'ю італійському виданню.
Деталі
Вадим Скібіцький заявив, що росія зверталася до деяких країн за допомогою в обході санкцій. Він каже:
Вони також зверталися до Китаю та Північної Кореї, можливо, до Киргизстану за поставками зброї, зокрема куль для РСЗВ – "Смерч" і "Ураган". Є країни, такі як Казахстан і Узбекистан, які допомагають росії обходити санкції, продаючи їм американські та японські цивільні компоненти, необхідні для створення ракет
Москва не має суперсучасної зброї, яку демонструє на військових парадах, це просто інсценізація. За словами представника ГУР Міноборони, рф не в змозі виробляти таку техніку, тому звертається до інших країн.
Раніше ми писали, що росія втратила половину основних бойових танків в Україні. Про це заявив Колін Каль, заступник міністра оборони Пентагону з питань політики.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!