Сили оборони ліквідували ще 1240 бійців противника на фронті
Противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах 101 авіаудару

Сили оборони ліквідували ще 1240бійців противника на фронті
Про втрати ворога у цифрах повідомили у Генштабі ЗСУ.
Деталі
Втрати ворога станом на 12 квітня орієнтовно складають:
- особового складу — 931450 (+1240) осіб,
- танків ‒ 10591 (+11),
- бойових броньованих машин – 22055 (+7),
- артилерійських систем – 25092 (+49),
- РСЗВ – 1362 (+2),
- засоби ППО – 1127 (+0),
- літаків – 370 (+0),
- гелікоптерів – 335 (+0),
- БпЛА оперативно-тактичного рівня – 32278 (+78),
- крилаті ракети – 3145 (+0),
- кораблі /катери – 28 (+0),
- підводні човни – 1 (+0),
- автомобільної техніки та автоцистерн – 43807 (+128),
- спеціальна техніка – 3798 (+0).
Загалом, протягом минулої доби відбулося 149 бойових зіткнень. Ворог скинув 183 керовані бомби. Крім цього, здійснив понад 6400 обстрілів, з них 215 — із реактивних систем залпового вогню, та залучив для ураження 2789 дронів-камікадзе.
Агресор завдавав авіаударів, зокрема в районах населених пунктів Карасівка, Дуванівка, Куп’янськ Харківської області; Миколаївка Чернігівської області; Петрушівка, Проходи, Миропільське, Осоївка, Таратутине, Краснопілля, Великий Прикіл Сумської області; Костянтинівка, Зоря, Шевченко, Новопіль, Багатир Донецької області; Гуляйполе Запорізької області.
За минулу добу авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили 11 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки російських загарбників, дві РСЗВ, одну артилерійську систему та два засоби ППО.
На Харківському напрямку противник минулої доби тричі проводив наступальні дії в районах населених пунктів Кам’янка та Западне.
На Куп’янському напрямку відбулося сім атак окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника неподалік Голубівки, Нової Кругляківки та Загризового.
На Лиманському напрямку ворог атакував 25 разів. Намагався просунутися вперед в районах населених пунктів Надія, Греківка, Нове, Катеринівка, Зелена Долина та Ямполівка.
На Сіверському напрямку наші захисники відбили шість штурмів окупаційних військ поблизу населених пунктів Івано-Дар’ївка та Білогорівка.
На Краматорському напрямку зафіксовано три боєзіткнення у районах Курдюмівки, Часового Яру та Оріхово-Василівки.
На Торецькому напрямку ворог здійснив 14 атак неподалік Дачного, Дружби та Торецька.
На Покровському напрямку наші захисники зупинили 40 штурмових дій агресора в районах населених пунктів Калинове, Тарасівка, Єлизаветівка, Піщане, Удачне, Успенівка, Преображенка, Надіївка та Андріївка.
На Новопавлівському напрямку ворог шість разів намагався прорватися поблизу населених пунктів Розлив та Роздольне.
На Гуляйпільському напрямку відбулося три боєзіткнення з противником у районах населених пунктів Привільне, Новосілка та Бурлацьке.
На Оріхівському напрямку ворог проводив чотири наступальні дії поблизу Малих Щербаків.
На Придніпровському напрямку ворог сім разів атакував у бік позицій наших захисників, успіху не мав.
В операційній зоні на Курщині підрозділи Сил оборони України вчора відбили 21 атаку російських загарбників. Крім цього, ворог завдав 55 авіаційних ударів із застосуванням 90 керованих авіабомб, а також здійснив 156 артилерійських обстрілів позицій наших військ та населених пунктів, зокрема 29 — із реактивних систем залпового вогню.
Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі та техніці та активно підривають наступальний потенціал ворога в тилу.
Загалом, минулої доби втрати російських загарбників склали 1240 осіб. Також українські воїни знешкодили 11 танків, сім бойових броньованих машин, 49 артилерійських систем, дві РСЗВ, 78 БпЛА оперативно-тактичного рівня та 128 одиниць автомобільної техніки окупантів.
Читайте також, ворог тримає у морі кораблі, що переносять ракети “Калібр”.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!