ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Росіяни тримають наготові 19 літаків: аналітики заявляють про підготовку до ракетних ударів

Війна в Україні 17:08 - 01 квітня 2025

Не факт, що ворог зможе провести удари найближчим часом

Росіяни тримають наготові 19 літаків: аналітики заявляють про підготовку до ракетних ударів

Росіяни тримають наготові 19 літаків: аналітики заявляють про підготовку до ракетних ударів/Фото: Getty Images

На аеродромах рф "Оленья", "Енгельс-2" та "Дягілєво" перебувають 19 літаків ТУ-95МС і Ту-160, з яких 9, ймовірно, оснащені ракетами. Про це повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко, посилаючись наресурси, які ведуть моніторинг повітряної ситуації.

Деталі

Те, що росіяни спробують завдати ракетних ударів по Україні, мало в кого з аналітиків викликає сумніви. Але не факт, що вони зможуть їх провести найближчим часом, наголошує журналіст.

Цаплієнко наголошує, що росіяни відкладають атаку не через так званий мораторій на удари по енергетиці, якого вони не дотримуються. А через кілька успішних операцій українських сил проти російської авіації.

Раніше керівник Центру протидії дезінформації Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Андрій Коваленко повідомив, що росіяни активізували скиди з отруйними речовинами, зокрема на Куп’янському напрямку. росія використовує заборонені хімічні речовини, порушуючи всі можливі правила ведення війни.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин