ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

"Ракет ще багато": В росії готують ракетні удари по Україні - Арестович

Війна в Україні 08:40 - 26 грудня 2022

В Росії, як і раніше, залишається багато ракет, які окупанти захочуть використати проти України

Запуск ракети

Українці мають бути готові до нових ударів / Фото: building-tech.org

Ракетні удари по Україні продовжаться, оскільки у росіян ще багато ракет. В рф вже готують масові обстріли українських міст, стверджує радник Офісу президента Олексій Арестович.

Деталі

Після нещодавньої атаки у росії збереглося приблизно 500 крилатих ракет різного типу, зазначив він. Незважаючи на зниження кількості авіаційних ударів, рф все ще може використовувати велику кількість ракет С-300.

Ракет С-300 у них ще дуже багато - 8 тисяч. Інша справа, що вони не дістають ними в центр України

Українці не повинні ігнорувати сигнали повітряної тривоги, підкреслив радник ОП. Нові ракетні удари по Україні в РФ уже готують, вважає він.

Найімовірніше окупанти застосують балістичні ракети.

Ракет 70 полетить, як зазвичай. А далі - справа нашого ППО і справа кожного окремого громадянина не ігнорувати сигнали тривоги, і справа енергетиків попрацювати над збереженням системи

Раніше Арестович розповів про загибель друга, який прилетів з України, щоб захищати її від російських окупантів. На всі свої заощадження він купив амуніцію і зайнявся волонтерством, а потім став солдатом.

Джерело: YouTube

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин