ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

З вересня сили ППО збили понад 400 ворожих ракет та дронів-камікадзе

Війна в Україні 15:26 - 28 грудня 2022

Перший масований обстріл енергетичної інфраструктури України відбувся ще у вересні

З вересня сили ППО збили понад 400 ворожих ракет та дронів-камікадзе

У Повітряних силах розповіли, скільки ракет та дронів вдалося збити з вересня/Фото: Chris McGrath/Getty Images

Від початку першого масованого обстрілу рф українська ППО збила понад 420 ракет та 430 дронів-камікадзе, які окупанти запускали по критичній інфраструктурі.

Деталі

В ефірі телемарафону речник Повітряних сил Юрій Ігнат розповів, скільки ворожих цілей вдалося збити з вересня. Він каже:

Всі взяли дату 11 жовтня від першого масованого обстрілу, як початок "відліку" атак на енергетичну інфраструктуру. Але ж насправді вдарили по Харківській ТЕЦ ще 11 вересня, тоді вони почали нападати на нашу інфраструктуру. З цього часу вже приблизно більш як 420 ракет і 430 дронів-камікадзе були збиті протиповітряною обороною, атакувала ж, звісно, більша кількість

За словами Юрія Ігната, у росіян залишилося небагато ракет для масованих ударів, однак їх все ще достатньо для майбутніх атак. Речник Повітряних сил пояснює:

Власне, мова йде про те, що багато ракет ворогом використано. Носії є, але не факт, що є до них ракети у достатній кількості. Бо якщо їх було б більше, то і били б більше

Нагадаємо, що росія змінила тактику застосування іранських дронів. Ворог почав використовувати зброю рідше.

Джерело: Телемарафон

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин