ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Повітряні сили розповіли, чи може росія завдати удару з Середземного моря

Війна в Україні 12:45 - 17 січня 2023

Юрій Ігнат стверджує, що рф не наважиться запустити ракети через країни НАТО

Повітряні сили розповіли, чи може росія завдати удару з Середземного моря

У Повітряних силах розповіли, чи варто боятися удару з Середземного моря / Фото: Facebook

Юрій Ігнат, спікер командування Повітряних сил України, пояснив, чи варто очікувати небезпеки від кораблів рф, які наразі знаходяться у Середземному морі. Про це він розповів під час ефіру загальнонаціонального телемарафону.

Деталі

Станом на сьогодні, 17 січня, у Середземному морі росія тримає на бойовому чергуванні 9 кораблів. Серед них - 5 носіїв ракет типу "Калібр", загальний залп яких складає 72 ракети. Однак у Повітряних силах сумніваються, що ворог наважиться їх запустити, адже боєприпасам доведеться пролетіти через країни НАТО.

Те, що вони мають 72 ракети в Середземному морі... Я хочу подивитись, чи ризикне хтось запустити через країни НАТО якісь там "Калібри". Я думаю, що навряд чи це реально.

Також Ігнат розповів, що Туреччина, дотримуючись Конвенції Монтре, не пускає кораблі росії через свої протоки. Туреччина залишається регіональним лідером та дотримується усіх правових норм. Відомо, що Конвенція відновила суверенітет Туреччини над протоками з Чорного у Середземне море.

Нещодавно Генштаб повідомив, що ворог досі хоче захопити Донецьку область.

Джерело: Телемарафон

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин