Вже 2525 українців вдома: Лубінець опублікував зворушливі фото та відео чергового обміну полоненими
Вони захищали Україну в найгарячіших точках – у Маріуполі, на острові Зміїїний, ЧАЕС та під Бахмутом. Серед них є й захисники "Азовсталі"

Вітаємо наших героїв вдома
95 наших людей – вдома! Це воїни Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби. Вони захищали Україну в найгарячіших точках – у Маріуполі, на острові Зміїїний, ЧАЕС та під Бахмутом. Серед них є й захисники "Азовсталі".
Деталі
Наразі на них чекає реабілітація – як фізична, так і психологічна. Також допомагаємо звільненим з полону відновлюють всі втрачені документи та банківські картки. Їхні громадянські права – в обов'язковому порядку мають бути поновлені.
Кожен з повернутих – герой. Не забуваймо дякувати та шанувати тих, хто захищає нашу країну!
...Попереду – більше. Працюємо спільно з Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими, аби повернути всіх додому. Кожна репатріація – роблять нас ближчими до цього.
Загалом нам вдалося повернути з російського полону вже 2 525 українців і українок.
Вже 2430 українців удома: Лубінець опублікував фото та відео чергового обміну полоненими.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!