Як проходить розмінування України: підсумки минулого тижня
Сапери обстежили майже 300 гектарів землі

Сапери обстежили майже 300 га землі / Фото: Military Media Center
Микола Уршалович, тимчасово виконуючий обов'язки директора департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України, заявив, що за минулий тиждень сапери Національної гвардії України обстежили 293 гектари землі та знешкодили 62 вибухонебезпечних предмети. Про це він повідомив під час брифінгу в Military Media Center.
Деталі
На деокупованих територіях Сумщини та Херсонщини групи розмінування Нацгвардії протягом минулого тижня обстежили близько 290 га сільськогосподарських земель. Було знешкоджено 23 вибухонебезпечних предмети.
У Харківській, Донецькій, Запорізькій та Миколаївській областях було обстежено 3 га територій та знешкоджено 39 вибухонебезпечних предметів. Також обстежили 4 кілометри доріг.
Нещодавно Азербайджан в рамках нового пакету допомоги передав Україні машину для розмінування.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!