ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Forbes підрахував кількість знищеної російської техніки за допомогою FPV-дронів ЗСУ

Війна в Україні 17:10 - 23 жовтня 2023

За місяць було зафільмовано 388 випадків знищення ЗСУ техніки армії рф

Forbes підрахував кількість знищеної російської техніки за допомогою FPV-дронів ЗСУ

Здебільшого FPV-дрони знищують автомобільну техніку, спецтехніку та легку броньовану техніку окупантів/Фото: Paula Bronstein /Getty Images

Загалом із 17 вересня по 17 жовтня 2023 року за допомогою FPV-дронів ЗСУ знищили російської техніки на понад $140 млн. Про це йдеться у новому дослідженні українського журналу Forbes.

Деталі

За місяць було зафільмовано 388 випадків знищення ЗСУ техніки армії рф. Із них 146 одиниць – за допомогою FPV-дронів.

Як пише Forbes, здебільшого FPV-дрони знищують автомобільну техніку, спецтехніку та легку броньовану техніку окупантів. Однак були часто зафіксовані випадки, коли легким і дешевим дроном-камікадзе ліквідовують дорогі танки або комплекси ППО: "Стріла-10", РСЗВ ТОС-1 "Солнцепек", танки Т-90, Т-80 та ін.

Найдорожча зафіксована втрата росіян за минулий місяць – комплекс ППО "Тор" вартістю $60 млн.

Фото: інфографіка Forbes Україна
Фото: інфографіка Forbes Україна

Раніше ми писали, що росія витратила понад $167 млрд на війну з Україною.

Джерело: Forbes

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин