ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Ще більше новин з Криму: ГУР готує низку операцій, схожих на нещодавні події в Керчі

Війна в Україні 18:54 - 09 листопада 2023

Ми не єдиному "Аскольду" маємо радіти, зазначає Юсов

Ще більше новин з Криму: ГУР готує низку операцій, схожих на нещодавні події в Керчі

ГУР обіцяє найближчим часом новини з Криму

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов пообіцяв найближчим часом новини з Криму, схожі на нещодавні події у Керчі.

Деталі

Нагадаємо, що нещодавно українські сили пошкодили ворожий ракетоносій "Аскольд". Говорячи про операцію в Керчі, Юсов зазначив, що наразі коментувати подібні речі не слід. Він каже:

Тому що зараз паралельно йде підготовка до цілої низки схожих операцій. Носіїв "Калібрів" у Чорноморського флоту рф ще достатньо. Ми не єдиному "Аскольду" маємо радіти. Переконаний, що найближчим часом новини будуть

Водночас представник ГУР наголосив, що Україна використовує різну мотивацію спілкування з ворогом – ідейну й меркантильну.

Telegram-канал "Крымский ветер" пише, що координати розташування "Аскольда" злив командир малого ракетного корабля "Інгушетія" 41 бригади ракетних кораблів і катерів ЧФ ВМФ ЗС рф О. Єрмоленко, корінний кримчанин із Севастополя.

Раніше ми писали, що захисники розгромили ворожу станцію РЕБ "Поле-21", що пригнічує сигнали супутника.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин