ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Менш ніж за 2 роки країни-партнери підготували для ЗСУ вже 100 тис. військових

Війна в Україні 15:39 - 22 листопада 2023

Сьогодні до коаліції, яка готує військовослужбовців, надає інструкторів, полігони, техніку, входять вже 32 держави

Підготовка концентрується на чотирьох ключових пріоритетах

Підготовка концентрується на чотирьох ключових пріоритетах

Країни-партнери підготували для Збройних Сил України вже 100 тисяч військових.

Деталі

Не віриться, але такого результату вдалось досягнути менш ніж за два роки, а на початку взагалі йшлося про 20-30 тисяч осіб.

Але плани зростали, можливості партнерів збільшувались, а відповідно й цілі ставали все більш амбітними.

Сьогодні до коаліції, яка готує військовослужбовців, надає інструкторів, полігони, техніку, входять вже 32 держави, які об’єднані у дві військові місії:

  • Групу сприяння безпеці України (SAG-U);
  • Місію ЄС з військової допомоги Україні (EUMAM).

Підготовка концентрується на чотирьох ключових пріоритетах:

  • базова загальновійськова підготовка, у ході якої за 35 днів новобранців потрібно підготувати як повноцінних стрільців-піхотинців;
  • фахова підготовка з користування іноземними зразками озброєння та військової техніки, що надаються Україні (танки, бойові броньовані машини, артилерійські системи, високоточні ракетні системи, комплекси ППО, БПЛА різного бойового призначення), а також підготовка спеціалістів дефіцитних спеціальностей (бойові медики, сапери, снайпери тощо);
  • підготовка командного складу, особливо молодшої ланки – командирів відділень, взводів, рот, а також інструкторів з різних військових спеціальностей, які згодом поширюватимуть отримані знання та практику для підготовки бійців безпосередньо в Україні;
  • колективна підготовка підрозділів різних рівнів та штабів для ефективного управління ними.

...Зі зрозумілих причин ми обмежені у можливостях готувати бійців на власних полігонах, тому нам дуже важлива така допомога з боку партнерів і ми сподіваємось на її продовження і розширення.

Ігнат: українські пілоти в Данії вже проходять підготовку в повітрі на F-16.

Джерело: getmantsevdanil

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин