ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

У російському Воронежі оголосили надзвичайну ситуацію після серії вибухів

Світ 09:39 - 16 січня 2024

Є влучання в житловий будинок

У російському Воронежі оголосили надзвичайну ситуацію після серії вибухів

Росіяни заявили про "атаку дронів" на Воронеж

У російському місті Воронеж скаржаться на "атаку безпілотників" в ніч на 16 січня. Уламки нібито збитого дрона пошкодили одну з багатоповерхівок. У місті ввели режим надзвичайного стану. Про це повідомляє пресслужба Міноборони рф та російські Telegram-канали.

Деталі

У Міноборони рф стверджують, що російські сили ППО нібито знищили п'ять і перехопили три безпілотники над Воронежем. Також ще чотири дрони були перехоплені над Бєлгородською областю.

Пізніше губернатор Воронезької області Олександр Гусєв заявив, що уламки збитого дрона потрапили в одну з квартир житлового будинку, ще в кількох будинках вибито скло.

Мер міста Вадим Кстенін вже оголосив, що у Воронежі запроваджено режим надзвичайної ситуації "для оперативності прийняття рішень".

Нагадаємо, що росія планує "гарячу війну" з НАТО: BILD опублікував секретний документ Бундесверу.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин