Завод "Новатек" у рф припинив технологічні операції після атаки українських дронів. Відео
На терміналі найбільшого в росії незалежного виробника природного газу спалахнула пожежа

Ось так виглядає завод "Новатек" після пожежі унаслідок атаки українських безпілотників. Фото: скриншот відео
Російський завод "Новатек", який знаходиться на узбережжі Балтійського моря в Усть-Лузі Ленінградської області, призупинив роботу атаки українських безпілотників. Про це написали у Bloomberg, посилаючись на заяву організації.
Зазначається, що компанія займається переробкою на нафту стабільного газового конденсату, який є побічним продуктом видобутку природного газу та нафти, а також відвантажує нафтопродукти на зовнішні ринки. Він розташований поряд зі спеціалізованим терміналом, де зберігається продукція. Відповідно до повідомлень у ЗМІ завод припинив усі технологічні операції.
У ніч на 21 січня у порту Усть-Луга Ленінградської області рф виникла пожежа. Російські телеграм-канали незадовго до виникненню вогню, писали, що чули політ дронів у небі, а потім потужні звуки вибухів. Згодом у медіа повідомили, що пожежа спалахнула на терміналі компанії "Новатек".
Сайти "Суспільне" та "Українська правда" з посиланням на джерела в СБУ повідомили, що напад був спецоперацією українських силовиків.
Раніше ми ділились, що спалахнула пожежа на нафтобазі "роснєфть".
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!