Батько Меган Маркл публічно звинуватив доньку і зятя
Під гарячу руку потрапила і Опра Вінфі, чоловік назвав її маніпулятором

Фото: Getty Images/Автор - Chris Jackson
Батько Меган Маркл дав інтерв'ю, в якому розкритикував поведінку своєї доньки. Томас Маркл обурений інтерв'ю, яке Меган і Гаррі дали американській телеведучій Опрі Вінфрі.
Тесть монархів вважає, що Опра Вінфрі використовувала герцогів Сассекських для особистої вигоди. А зятя і доньку він звинуватив у відсутності співчуття. Томас Маркл сказав:
Я думаю, що Вінфрі маніпулює Гаррі і Меган. Вона використовує їх, щоб побудувати свою кар'єру.
Також чоловік додав, що принц Гаррі слабохарактерна людина, яку просто змусили говорити те, чого не слідувало.
Томас розповів, що дуже шкодує, що не знайомий зі своїми внуками і дуже хоче їх побачити. Чоловік каже:
Звичайно, мені це болить, в тюрмах сидять вбивці з сокирою, і їх сім'ї їх відвідують. А я - не вбивця з сокирою. Я допустив одну дурну помилку, і мене за неї карають. У цьому шоу вони говорять про співчуття, але до мене співчуття немає, немає співчуття до моєї сім'ї і немає співчуття до світу.
Раніше ми інформували, Єлизавета II пробачила подружжя за скандальне інтерв'ю.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!