По Штатах є одна непогана новина: Железняк прокоментував ситуацію щодо допомоги Україні
Хороші заклики йдуть зараз від самих республіканців

Є одна хороша новина від США/Фото: unsplash
У США сьогодні розпочинається робота Конгресу, однак понеділок без засідань. Нардеп Ярослав Железняк пише, що є одна непогана новина.
Деталі
Майк Помпео, держсекретар при Дональду Трампові, та президент консервативного аналітичного центру республіканців зараз, написав лист на спікера Джонсона з проханням схвалити збільшення допомоги Україні.
Жоден із наших викликів удома не покращиться, якщо ми покинемо наших союзників у час великої потреби, коли вони дивляться на ворогів вільного світу, – йдеться у листі, посилаючись на доктрину президента Рональда Рейгана щодо протистояння тоталітарним силам. – Сполучені Штати залишаються незамінною нацією. І це час для вибору. Ми заохочуємо вас керувати, і ми будемо з вами
Ярослав Железняк вважає добрим знаком те, що ці заклики йдуть зараз від самих республіканців.
Раніше ми писали, що Японія заявила про "історичний переломний момент" на тлі війни в Україні.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!