російські хакери атакують Олімпіаду в Парижі діпфейками та дезінформацією
Очікується, що подібні інформаційні атаки посиляться ближче до церемонії відкриття

російські хакери атакують Олімпіаду / Фото: olympics.com
Хакерська група Storm-1679, пов'язана з росією, веде кампанію з дезінформації, спрямовану на дискредитацію та підрив літніх Олімпійських ігор 2024 року в Парижі.
Деталі
Їхні методи включають:
- Створення повнометражного фільму-діпфейку під назвою "Падіння Олімпійських ігор", в якому використовується образ Тома Круза для поширення зневаги до Міжнародного олімпійського комітету.
- Випуск фейкових відеороликів, які штучно створюють атмосферу страху та насильства, пов'язаних з Олімпіадою.
Згідно з доповіддю Центру аналізу загроз Microsoft, ці дії свідчать про значне зростання кваліфікації та ресурсів, які використовуються для дезінформаційних кампаній.
Мета цих атак полягає в тому, щоб:
- Відлякати глядачів та туристів від Олімпійських ігор.
- Сіяти розбрат та недовіру до організаторів заходу.
- Очікується, що подібні інформаційні атаки посиляться ближче до церемонії відкриття 24 липня.
Важливо отримувати інформацію про Олімпійські ігри з офіційних джерел та критично ставитися до будь-яких повідомлень, які здаються підозрілими або сенсаційними.
Штати продемонстрували готовність до безпечного та ефективного стримування ядерних загроз.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!