ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Мінфін США запровадив санкції проти українця: капітан судна співпрацює з хуситам

Світ 08:36 - 18 червня 2024

Українця підозрюють у постачанні зброї заколотникам

США запровадили санкції проти українця/Фото: Getty Images

США запровадили санкції проти українця/Фото: Getty Images

Мінфін США запровадив санкції проти майже десятка фізичних і юридичних осіб з Китаю та Оману, серед яких - капітан судна українець В'ячеслав Салига. На думку Вашингтона, українець причетний до постачання озброєнь заколотникам-хуситам.

Деталі

У повідомленні Мінфіну США йдеться:

Управління з контролю за іноземними активами міністерства фінансів США (OFAC) запроваджує санкції стосовно двох фізосіб і п'яти структур, які сприяли закупівлям зброї для угруповання "Ансар Аллах", членів якого зазвичай називають хуситами

OFAC також запроваджує санкції проти однієї людини та однієї компанії, а також одного судна під прапором Камеруну, "які сприяли доставці товарів, продаж яких забезпечує важливий потік фінансування для хуситів, що допомагає їм у закупівлях зброї". Капітан судна В'ячеслав Салига та обслуговуюча компанія Stellar Wave Marine L.L.C з ОАЕ також потрапили під обмежувальні заходи.

Санкції запровадили, зокрема, проти Алі Абдель-Вахаба Мухаммада аль-Вазіра, який перебуває в КНР, і його компанії Guangzhou Tasneem Trading Company Limited. Крім того, санкції запровадили щодо материнської компанії Tasneem Trading Company Limited, яка розташована в Гонконзі.

Раніше президент США Джо Байден продовжив санкції щодо білорусі, відповідне повідомлення опубліковано в офіційному журналі уряду США.

Джерело: Мінфін США

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин