ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Американська корпорація Northrop Grumman планує розгорнути виробництво боєприпасів в Україні

Світ 09:48 - 20 червня 2024

Боєприпаси середніх калібрів виготовлятимуть за державного фінансування України

Американська корпорація Northrop Grumman планує розгорнути виробництво боєприпасів в Україні

Northrop Grumman запустить виробництво боєприпасів в Україні/Фото: rbc

Американська оборонна компанія Northrop Grumman відкриє виробництво боєприпасів в Україні. Це урядовий проєкт з держфінансуванням з боку України та за погодженням уряду США. Про угоду під час міжнародної виставки Eurosatory 2024 у Парижі розповіли директор з міжнародного бізнесу сектора оборонних систем Northrop Дейв Бартелл і представник секретаря Держдепу з військово-політичних питань Стенлі Браун.

Деталі

В рамках реалізації першого проєкту планується будівництво виробництва боєприпасів середніх калібрів (20x102, 30x113, 30x173, 40x180 та 50x228 мм). Переважно це будуть снаряди до автоматичних гармат бронетехніки і зенітних антидронових систем. Такі боєприпаси можуть бути бронебійними, осколково-фугасними, з програмованим підривом тощо.

Бартелл додав, що у планах Northrop Grumma також розширення виробництва танкових 155-мм артилерійських боєприпасів. Це також буде робитись за угодами з Україною.

Нагадаємо, що Данія виділяє $170 мільйонів на оборонну промисловість України.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин