Рейтинги Трампа і Гарріс зрівнялися на фінальному етапі президентських виборів - ЗМІ
До найкоротших президентських виборів у сучасній історії США залишилося всього вісім тижнів

Рейтинги Трампа і Гарріс зрівнялися на фінальному етапі президентських виборів /Фото: eurointegration
Колишній президент США й кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп випереджає віцепрезидентку США і кандидатку в президенти від Демократичної партії Камаллу Гарріс, 48% проти 47%, у межах похибки опитування у три відсоткові пункти. Про це свідчать результати Національного опитування ймовірних виборців, проведеного The New York Times (NYT) і Siena College.
Деталі
Рейтинг Трампа значною мірою не змінився порівняно з опитуванням Times/Siena, проведеним наприкінці липня, одразу після того, як президент Джо Байден відмовився від своєї спроби переобратися, йдеться в повідомленні NYT.
Зазначено, що результати по країні відповідають опитуванням у семи штатах, що вагаються і які визначать результат президентських виборів, де Гарріс іде врівень із Трампом або має невелику перевагу, згідно із середніми показниками опитувань NYT.
Результати опитування підкреслюють ризики і потенційні вигоди для кандидатів у президенти США напередодні дебатів на ABC News. Опитування засвідчило, що 28% імовірних виборців заявили, що їм потрібно більше дізнатися про Гарріс, тоді як 9% заявили, що їм потрібно більше дізнатися про Трампа.
NYT нагадує, що до найкоротших президентських виборів у сучасній історії США залишилося всього вісім тижнів.
Нагадаємо, що США ввели санкції проти керівництва російського телеканалу RT за втручання у вибори.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!