Призупинить право на притулок у Польщі: Туск буде боротися з нелегальними мігрантами
Прем'єр запевнив, що скоротить нелегальну міграцію до мінімуму

Туск впровадить жорстку політику проти нелегальних мігрантів. Фото: GettyImages/Автор- Omar Marques
Польща має намір частково призупинити право на притулок для нелегальних мігрантів. Про це заявив прем'єр Дональд Туск. Він вважає, що те, як використовуються права на притулок, повністю суперечить фактичній їхній суті. Про це написали у Bild.
Ми не збираємося поважати або застосовувати будь-яку європейську ідею, яка... заважає нашій безпеці. Я маю на увазі міграційний пакт (ЄС. - Ред.)
Туск планує виступити 15 жовтня перед своїм рухом "Громадянська коаліція" та заявити, що Польща буде вести "нещадну" боротьбу з нелегальними іммігрантами, які в'їжджають в країну без документів.
Я заявляю голосно і з гордістю, що наша міграційна стратегія включатиме тимчасове призупинення права на притулок на нашій території
Він просить ЄС визнати цю пропозицію.
Ми прекрасно знаємо, як лукашенко, путін, посередники мігрантів і торговці людьми використовують цю систему
Нагадаємо, ЄС з 10 листопада змінює правила перетину кордону іноземцями.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!