ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

У Данії будуть штрафувати колишніх ув'язнених за вихід на вулицю вночі

Світ 11:07 - 02 вересня 2021

Новий закон почне діяти з 14 вересня

Копенгаген

Фото: Wikimedia/Автор: Kristoffer Trolle

У Данії з 14 вересня будуть штрафувати колишніх ув'язнених за вихід на вулицю вночі. Також за порушення цих умов злочинців можуть посадити за ґрати.

У Копенгагені людям, яка раніше була засуджена за насильство і застосування зброї, заборонили з'являтися вночі в чотирьох пішохідних зонах у центрі міста.

Влада заявила, що це рішення прийнято для захисту жителів міста. Обмеження діятиме два роки.

З 14 вересня колишнім ув'язненим забороняється перебувати на вулицях Готерсгаде, Вестергаде, Вестерброгаде та районі Кодбіен з опівночі до п'ятої ранку. Також їм не можна відвідувати бари, клуби та інші подібні заклади.

Глава міської поліції Ганні Теннесі розповів, що цей закон дозволить обмінюватися правоохоронним органам з власниками барів інформацією про осіб, яким заборонено нічне життя.

За перше порушення колишнім ув'язненим загрожує штраф в 10 тисяч датських крон. За повторне порушення - арешт на 30 днів.

Раніше зоопарк заборонив жінці відвідувати шимпанзе.

Джерело: The Local

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин