Ситуація у Сирії: повстанці зайняли Дамаск
Повстанці також оголосили про падіння режиму Башара Асада

Ситуація у Сирії: повстанці зайняли Дамаск
В той же час літак, на якому, ймовірно, був диктатор – різко зник з радарів.
Деталі
Він почав різко знижуватися у районі Тартуса. Не виключено, що сталася авіакатастрофа, проте наразі достовірної інформації немає, як і підтвердження чи Асад був на борту.
Як свідчать дані FlightRadar24, що відстежував рух літака ІЛ-76Т після його вильоту з Дамаска, судно зникло з радарів незадовго після цього в районі Хомса. Там приблизно в цей час пролунав сильний вибух, повідомляють місцеві ЗМІ.
У той же час існує можливість того, що пілот міг вимкнути датчики перед аварійною посадкою.
Командування сирійської армії повідомило офіцерам, що правління Асада закінчилося. Всім збройним силам у Дамаску заборонено наближатися до урядових установ, які залишаться під наглядом колишнього прем'єр-міністра до офіційної передачі влади, а також стріляти у повітря.
Читайте також, сирійські повстанці повідомляють про оточення столиці — Дамаска: вони за 5 км від центру міста.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!