Президент Франції Макрон прибув до Польщі
У ЄС не коментують планів Макрона і Дуди обговорити миротворчу місію в Україну, але готові координувати всі зусилля

Макрон прибув до Польщі/Фото: скрін
Президент Франції Еммануель Макрон прибув у четвер, 12 грудня, до Варшави, повідомив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський.
Деталі
Ласкаво просимо до Польщі, пане президенте, — написав він у соцмережі Х.
Раніше ЗМІ повідомили, що президент Франції Еммануель Макрон у четвер обговорить із прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском розгортання миротворчих сил в Україні в разі припинення поточної фази війни.
У ЄС не коментують планів президентів Польщі Анджея Дуди та Франції Еммануеля Макрона обговорити миротворчу місію в Україну після закінчення війни, однак стверджують, що готові координувати всі зусилля.
Таку позицію Європейського Союзу озвучила в четвер у Брюсселі представниця ЄК Анітта Гіппер, коментуючи інформацію, поширену Politico про відповідні плани глав двох держав.
Держави-члени зустрічаються одна з одною, але наша позиція дуже зрозуміла, коли йдеться про ЄС: ми підтримаємо Україну всіма необхідними засобами. росія має заплатити за всі скоєні злочини. Високий представник також була дуже зрозуміла впродовж усього часу, також на своїх зустрічах і також під час обговорення, що всі варіанти знаходяться під столом. Тому, коли справа стосується також теми, яку ви згадали, ми також готові і доступні для координації всіх зусиль, — сказала вона.
Раніше ми писали, що Франція та Польща обговорюють розміщення миротворчих сил в Україні – ЗМІ.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!