Занадто добрий, щоб полювати: в Індії виявили крокодила вегетаріанця
Плазуни їсть рис прямо з рук

В Індії виявили крокодила вегетаріанця/ Фото: Unsplash
В індійському храмі виявили крокодила вегетаріанця. Тварина занадто добра і тому не полює, її годують рисом прямо з рук.
Крокодил на прізвисько Бабія відрізняється дуже добрим характером. Він мешкає в індійському штаті Керала в озері буддійського храму вже понад 70 років. Місцеві жителі розповіли, що крокодил навіть не ловить у озері рибу та не їсть м'ясо.
Ченці поділилися, що Бабія дуже доброзичливий і ніколи не накидався на людей. Плазуни харчуються одним лише рисом. Мешканці храму двічі на день годують крокодила прямо з рук.
Зоологи відзначають, що цей вид крокодилів у дикій природі вміє полювати і харчується рибою та ссавцями. Завдяки своїй доброті Бабія став дуже популярним у Індії. Щодня до храму приїжджає багато туристів, щоб подивитися на найдобрішого у світі крокодила.
Раніше ми інформували, дайвер зняла на відео поцілунок собаки та акули.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!