Іспанський єпископ, який пішов з церкви заради жінки, тепер займається заплідненням свиней
Раніше чоловік покинув кар'єру в католицькій церкві заради авторки еротичних романів

Католицький эпископ кинув службу Богу й займається штучним заплідненням свиней/Фото: Gyna Canals/Flickr
Наймолодший єпископ Іспанії 52-річний Хав'єр Новелл, який відрікся від сану заради стосунків із авторкою еротичних романів, тепер займається штучним заплідненням свиней у компанії Semen Cardona. Основним завданням Новелла є добування сперми тварин.
Після своєї блискучої кар'єри у католицькій церкві чоловік вирішив зняти обітницю безшлюбності й живе із 38-річною письменницею Сильвією Кабайол. У Ватикані були дуже стурбовані рішенням єпископа і вбачали у ньому "підступи диявола". Ситуацією цікавився навіть Папа Римський Франциск.
Раніше ми писали, що у Франції з 1950 року від сексуального насилля з боку священників постраждали понад 200 тисяч дітей.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!