На Британію обрушився шторм зі снігом та дощем: є загиблі
У країні вирує негода – шторм під назвою "Арвен"

У Британії через шторм загинули люди/Фото: Sky News
Руйнуються будинки, падають дерева і страждають люди у негоду в Великій Британії. Там під час злив зі снігопадами та штормом "Арвен" уже загинуло щонайменше двоє людей.
За даними ЗМІ, у Північній Ірландії дерево розчавило машину у місті Антрім. Усередині був директор школи, він загинув.
Ще одна людина померла через негоду в англійському місті Камбрія. На неї теж упало дерево.
У деяких районах пориви вітру досягли швидкості 157 м/с. Шторм та зледеніння призвели до блекауту. Найбільше постраждала Шотландія. Там 100 тисяч людей лишилися без електрики. Також перебої зі світлом з'явилися в Англії та Північній Ірландії.
На півночі Англії у величезних снігових кучугурах на трасі застрягло понад 120 вантажівок. У Шотландії, окрім іншого, затримувалися потяги. В одному з пасажирських поїздів людям довелося чекати на відправку 17 годин.
За даними метеобюро, Сполученого Королівства "Арвен" почав насуватися на країну у вересні 2021 року. Очікується, що до кінця листопада він через Північне море посуне до Європи.

Нагадаємо, раніше ми писали, що потужні снігопади паралізували деякі провінції Китаю.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!