ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Україна поскаржилась ООН на агресивні дії Росії на Донбасі

Світ 21:24 - 02 квітня 2021

Українська делегація розповіла про ситуацію Раді безпеки ООН

Україна поскаржилась ООН на агресивні дії Росії на Донбасі

Фото: Pixabay

Україна поскаржилася Раді безпеки Організації Об'єднаних Націй на загострення збройного конфлікту на Донбасі.

Українська делегація переконана, що тиск на Росію змусить її припинити нарощувати військову присутність на сході України, а також зменшити загострення ситуації.

Поінформували партнерів-членів РБ #ООН про загострення безпекової ситуації на Донбасі та нарощування військової присутності РФ на окупованих територіях і на кордоні з 🇺🇦. Цінуємо їхню підтримку, впевнені, що спільні зусилля та тиск на 🇷🇺дозволять припинити військове нагнітання pic.twitter.com/wqoqBPIJHg

— UKR Mission to UN (@UKRinUN) April 2, 2021

Раніше інформували, що Росія нарощує війська поблизу кордонів України під виглядом підготовки до військових навчань.

Також повідомляли, армію США привели у боєготовність через стягування військ Росії до кордону України. Командування Збройних сил США у Європі підвищило свою боєготовність до максимально можливого рівня.

Додамо, в НАТО скликали екстрену нараду через нарощування військової присутності РФ у кордонів України.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин