ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Злякався диверсантів: лукашенко доручив посилити кордон

Світ 14:17 - 02 травня 2023

Президент білорусі, який буквально днями не збирався воювати, раптом занепокоївся посиленням кордону

Президент білорусі злякався диверсантів і попросив посилити кордон / Фото: Wu Hong-Pool/Getty Images

Президент білорусі злякався диверсантів і попросив посилити кордон / Фото: Wu Hong-Pool/Getty Images

Президент білорусі олександр лукашенко заговорив про зростаючий військовий потенціал Північноатлантичного альянсу НАТО і про якісь провокації на кордоні.

Деталі

Для запобігання проникненню на територію держави диверсантів лукашенко зібрав групу чиновників і роздав їм вказівки щодо забезпечення безпеки та охорони державного кордону.

Ситуація навколо країни, на його думку, залишилася складною. НАТО нібито нарощує свій потенціал, а провокатори вже поруч із кордоном.

Відкласти цю нараду ми не могли: ситуація нас змушує реагувати на ситуацію, що складається

Він доручив уряду і керівникам силового блоку розробити заходи захисту, щоб жоден диверсант не зміг потрапити до його держав.

Останнім часом такі випадки почастішали. Тому я хотів почути вичерпні пропозиції щодо протидії

Але ж ще зовсім недавно лукашенко говорив, що не збирається ні з ким воювати або відправляти на війну своїх громадян.

Він навіть зустрічався з народом і переконував присутніх у відсутності загрози з боку України.

Джерело: tsn.ua

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин