ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Увімкнув російський гімн: офіціант у ресторані в Чехії познущався над українкою

Світ 11:28 - 04 серпня 2023

Керівництво закладу підтримало українок та перепросило у них

Увімкнув російський гімн: офіціант у ресторані в Чехії познущався над українкою

Увімкнув російський гімн: офіціант у ресторані в Чехії познущався над українкою

В одному з ресторанів, що неподалік Праги, офіціант вирішив посміятися з української біженки.

Деталі

Коли жінка зробила замовлення, у закладі увімкнули гімн росії та звук сирени.

Про це українка Олеся Кошілка розповіла на своїй сторінці у TikTok.

Українська біженка Олеся Кошілка разом із подругою в Чехії вирішили пообідати в ресторані "CottonClub Brandýs" в місті Брандис-над-Лабем-Стара-Болеслав.

Коли жінки зробили замовлення, Олеся запитала, чи є вай-фай. Офіціант відповів, що є лише російський. Жінка подумала, що її сприйняли за росіянку.

Після цього одразу заграв гімн рф.

Я не розумію, що відбувається, заходжу всередину і кажу: "Це гімн Росії?". На що відповідають: "Так". Я кажу, що я українка. На що мені відповідають: "І що?", починають сміятися і включають звук сирени, - розповіла Олеся в коментарі Радіо Свобода.

Відео жінки в соціальних мережах набрало понад мільйон переглядів і майже 90 000 коментарів, здебільшого гнівних:

  • "Сьогодні ми, завтра вони. Не звертайте уваги".
  • "Своїм ти будеш тільки в Україні".
  • "Мені гріє душу наш народ. Приємно, що відреагували на ситуацію".
  • "Сумно, що деякі люди нас не зрозуміли, що ми захищаємо свою державу".
  • "Людина зробила бізнес, а офіціанти знищили репутацію цього ресторану".

До того ж українці почали писати негативні відгуки на сторінках ресторану. Оцінка закладу на Google Maps різко впала до 1,1 бала.

Керівництво закладу підтримало українок та перепросило у них. Офіціанта звільнили.

Також польський кордон відтепер охороняють ударні вертольоти, які в режимі бойової готовності зможуть відповісти на чергову провокацію білорусі, якщо вона відбудеться. Як заявив 3 серпня глава Міноборони Польщі Маріуш Блащак, авіація займеться патрулюванням місцевості.

Джерело: РБК-Україна

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин