ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

В Китаї будуть штрафувати за недоїдки в ресторанах

Світ 19:30 - 29 квітня 2021

Країна на законодавчому рівні бореться з продуктовими відходами

В Китаї будуть штрафувати за недоїдки в ресторанах

Фото: Unsplash/Автор - Rachel Park

В Китаї прийняли закон, який передбачає накладання штрафу на відвідувачів ресторанів, які замовляють страви та не з'їдають їх повністю. Так країна бореться з великою кількістю харчових відходів.

Закон про харчові відходи також передбачає накладання штрафу на ресторани у розмірі 10 тисяч юанів (42,8 тисячі гривень), які своєю рекламою закликають відвідувачів замовляти великі порції їжі. Якщо заклади громадського харчування замовлятимуть більше продуктів, ніж можуть використати, то їм загрожуватиме штраф до 50 тисяч юанів (214 тисяч гривень).

В країні також штрафуватимуть на 100 тисяч юанів (428 тисяч гривень) блогерів, які влаштовують челенжі з поїдання великої кількості їжі.

Ми також повідомляли, що в Китаї заборонили публікації у ЗМІ про перемогу Хлої Чжао та її фільму в премії "Оскар"

Джерело: Global Times

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин