ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Антоніна Хижняк потролила Трампа через відео зі своїм обличчям

Знаменитості 21:05 - 26 червня 2025

На офіційному відео Білого дому з’явилася жінка, яка неймовірно схожа на українську акторку Антоніну Хижняк

Антоніна Хижняк потролила Трампа через відео зі своїм обличчям

Антоніна Хижняк потролила Трампа через відео зі своїм обличчям / Фото: instagram.com/tonya_actress

Українську акторку Антоніну Хижняк, відому за серіалом "Кайдашева сімʼя" нещодавно буквально “засипали” повідомленнями про дивне відео, яке опублікував Білий дім.

Деталі

У ролику з’являється жінка, напрочуд схожа на Хижняк. Ймовірно, це — результат генерації за допомогою штучного інтелекту.

Не розгубившись, акторка вирішила відповісти на інфошум креативно: зняла жартівливе відео, в якому з іронією “пояснила”, як її обличчя потрапило до офіційного американського контенту.

Трамп спитав: “У тебе є костюм?” Я відповіла — є. І він каже: “Тоді дозволь нам використати твоє обличчя”, — каже Хижняк у відео. І додає: замість гонорару замовила п’ять ЗРК Patriot для України

Інтернет-користувачі оцінили дотепність акторки. Під її постом зібралися десятки жартівливих і схвальних коментарів, де Хижняк хвалять за вміння тонко реагувати на хайп.

Читайте також як тур "From Ukraine to the World": "ВВ" запалює серця українців у США. 40 років на сцені — і ні краплі втоми!

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин