ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Жан Беленюк відкрив у Кременчуці меморіальну дошку олімпійському чемпіону Володимиру Кисельову

Знаменитості 20:26 - 14 вересня 2024

Цьогоріч видатному спортсмену виповнилося б 67 років

Жан Беленюк відкрив меморіальну дошку Володимиру Кисельову

Жан Беленюк відкрив меморіальну дошку Володимиру Кисельову / Фото: Кременчуцька газета

Перший заступник Голови Комітету молоді і спорту, олімпійський чемпіон Жан Беленюк відкрив у Кременчуці меморіальну дошку олімпійському чемпіону Володимиру Кисельову.

Деталі

Про це повідомив телеграм-канал Верховної Ради України з посиланням на Кременчуцьку Газету. Дошку встановили на будівлі дитячо-юнацької школи, яка носить ім'я Володимира Кисельова.

Рано покинув світ, але це була знакова особистість для міста, дороговказ для атлетів, — відмітив Жан Беленюк.

Володимир Кисельов з 1972 по 1985 роки активно займався у секції легкої атлетики (штовхання ядра) спортивного клубу Кременчуцького автомобільного заводу. У 1980 році на ХХІІ літніх Олімпійських іграх він виборов золоту олімпійську медаль, встановивши при цьому олімпійський рекорд зі штовхання ядра (21 м 35 см).

Раніше ми писали, що Президент України та перша леді зустрілись з Майклом Дугласом та його сином.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин