ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Ахтем Сеітаблаєв поділився болем втрати: батько помер в окупованому Криму

Знаменитості 13:58 - 03 жовтня 2024

Відомий режисер розповів про трагічну втрату та про свої спроби переконати батьків виїхати з півострова

Ахтем Сеітаблаєв поділився болем втрати: батько помер в окупованому Криму

Ахтем Сеітаблаєв / Фото: instagram.com/akhtemseit

Український режисер та актор Ахтем Сеітаблаєв у новому інтерв'ю поділився важкою звісткою про смерть свого батька. Рідна людина померла в окупованому Криму, куди родина повернулася після депортації.

Деталі

Попри складну ситуацію, Ахтем неодноразово пропонував батькам виїхати з півострова, але вони відмовлялися.

"Я пропонував батькам, яких вже, на жаль, немає, виїхати. Вони відповідали: "Сину, ми не для того приїхали, щоб знову виїжджати. Нехай їдуть вони"", – зізнався режисер.

Сеітаблаєв також згадав про свою маму, яка померла у 2021 році. Він зняв її у фільмі "Хайтарма", і вона довіряла йому як режисеру.

Ця трагічна звістка викликала хвилю співчуття серед шанувальників Ахтема Сеітаблаєва. Багато людей висловлюють слова підтримки актору та його родині в цей складний час.

Труднощі у спілкуванні з дітьми у Сеітаблаєва розпочалися після зради з молодшою на 20 років дівчиною.

Джерело: Оboz

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин